ELS Language Centres Atlanta Georgia Amerika İngilizce Dil Okulu - Amerika - Atlanta

Okul Hakkında

ELS DİL OKULLARI AMERİKA İNGİLİZCE DİL OKULLARI

ELS Amerika İngilizce Dil Okulları ABD'de 45'den fazla okuluyla dünyadaki en büyük kampüs bazlı İngilizce dil eğitim ağıdır. 45 yıldır 140 ülkeden yüz binlerce öğrenci ELS okullarında İngilizce öğrendiler. Amerika'da bir yüksekokul ya da üniversite okumayı planlıyorsanız, kariyerinizde ilerlemek için İngilizceye gereksiniminiz varsa ya da sadece İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız ELS amacınıza ulaşmanızı sağlar.

 

ELS DİL OKULLARI ATLANTA, GEORGIA AMERİKA

(University of Atlanta, Georgia kampüsü)

 

Şehir merkezinden 25 dakika uzaklıkta olan ELS/Atlanta, Southern Polytechnic State University (SPSU) kampüsünde yer alır. Atlanta farklı ve gelişen bir Güney kenti olmasının yanısıra özel bir tarihe sahiptir. Atlanta; Savannah, Chattanooga ve Charleston gibi tatil merkezlerine gidilebilicek bir mesafededir. ELS öğrencileri ayrıca CNN stüdyoları, World of Coca-Cola, Six Flags Amusement Park® ve çeşitli spor etkinliklerine düzenlenen gezilerin tadını çıkarırlar. Üniversite, lisans ve master programlarında akademik bir ün kazanmakla kalmayıp, 35 eyaletten ve 82 ülkeden birçok öğrenciyi kaydetmektedir..

  • Southern Polythchnic State University,US News & Reports Report 2011’e göre En İyi Devlet Okulları sıralamasındadır.
  • TOEFL İBT ve IELTS Test Merkezi
  • ELS 112 ve üzeri olanlardan TOEFL skoru istemiyor
  • Üniversitedeki bölümlerden bazıları: Mekatronik Mühendisliği, Bilgisayar Oyunu Tasarımı, Sistem Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Bilişim Teknolojisi, Bilgisayar Bilimi, Biyoloji, Ticaret
 
ELS DİL OKULLARI ATLANTA, GEORGIA DÜZENLENEN PROGRAMLAR

 

► ELS Dil Okulları Yoğun İngilizce Programı

Genel İngilizce Programı, konuşma, yazma, okuma ve dinleme derslerini özel Beceri Geliştirme Kursları (BGK’lar) ile birleştirerek her bir öğrenciye benzersiz bir İngilizce öğrenim programı verir. Dört sabah dersi, İngilizce kullanarak etkili bir şekilde iletişim kurmak için gereken dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerilerine odaklanır. Öğleden sonraları yapılan iki Beceri Geliştirme Dersi, öğrendiğiniz İngilizceyi bireysel ilgi alanınıza uyan konulara değinen iletişimsel ve doğal bir kapsam dahilinde uygulamanıza olanak tanır. Örnek konular arasında Deyimler, Sinema, Güncel Olaylar ve Kültür sayılabilir. 
 

► ELS Dil Okulları Yarı Yoğun İngilizce Programı

Bu kurs, İngilizce dil yeterliliği kazanırken çevrelerini keşfetmek isteyen öğrenciler için idealdir. Sabahları derse giren öğrencilerin öğleden sonraları, görülmeye değer yerel güzellikleri ziyaret etmek gibi kendi etkinlikleri için serbesttir. Bu program konuşma, dinleme, telaffuz, sözcük hazinesi, okuma ve yazma dahil olmak üzere önemli dil becerilerini birleştirir.  
 

► ELS Dil Okulları Akademik Amaçlı İngilizce Programı

güven duygusuyla başlayın. Önemli İngilizce dil becerileri öğrenerek ve pratik, gerçek yasam konuşmalarına girerek İngilizce dil yeterliliği elde edin. Üniversite veya yüksek okulda basari kazanmak için gerek duyacağınız dogru ve etkili becerileri geliştirin. Bu kursu Düzey 112'de tamamlayan öğrencilere, 650'den fazla üniversite ve yüksek okulun İngilizce dil şartını yerine getirdiklerini gösteren bir sertifika verilir.

ELS Dil Okulları Atlanta, Georgia Yoğun/Yarı Yoğun, Akademik Amaçlı İngilizce Kursu Başlangıç Tarihleri

Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık
13 10 10 7 5 2 30 25 22 20 17 15

 

 ELS ATLANTA, GEORGIA AMERİKA ÜNİVERSİTE YERLEŞTİRME SERVİSİ

Üniversite ve Meslek Okullarına Kolay Giriş : ABD'de 550'den fazla üniversite, yüksek okul ve meslek okulu, TOEFL® yerine ELS Yoğun İngilizce Programının ileri bir düzeyinin bitirilmesini kabul etmektedir. 

 

 
ELS DİL OKULLARI ATLANTA, GEORGIA AMERİKA KONAKLAMA SEÇENEKLERİ
Öğrenci yurdunda konaklama

ELS Dil Okulları Atlanta, Georgia, Amerika İngilizce Dil Okulu öğrencileri kampüste öğrenci yurtlarında konaklayabilirler. 


Aile yanında konaklama

ELS Dil Okulları Atlanta, Georgia, Amerika İngilizce Dil Okulu, öğrencilerine anadili İngilizce olan ailelerin yanında konaklama imkanı sunmaktadır. 

 
 

 

 

 

 

Bu Sayfada En Çok Arananlar

ELS Atlanta, ELS Georgia, ELS Amerika, ELS Amerika İngilizce eğitimi, ELS Amerika ELS yurtdışı dil okulları, Atlanta Georgia ingilizce, Atlanta dil okulu, Georgia dil okulları, Amerika’da eğitim, Amerika egitim, Amerika egitim,  Amerikada ingilizce dil kursları, yurtdışı ingilizce, Amerika ingilizce, Amerika ingilizce, yurtdışı ingilizce dil okulları, , Amerika dil okulu, yurtdışı eğitim, yurtdışında ingilizce, Amerikada eğitim, Amerika eğitim, Amerika TOEFL, Amerika dil okulları başvuru işlemleri, Amerika Dil Okulu Genel Bilgiler

Okul Foto Galeri

Atlanta Hakkında

Okul Video Galeri

Amerika Hakkında

Okul Nerede ?