ELS Language Centres Honolulu Hawaii Amerika İngilizce Dil Okulu - Amerika - Honolulu

Okul Hakkında

ELS DİL OKULLARI AMERİKA İNGİLİZCE DİL OKULLARI

ELS Amerika İngilizce Dil Okulları ABD'de 45'den fazla okuluyla dünyadaki en büyük kampüs bazlı İngilizce dil eğitim ağıdır. 45 yıldır 140 ülkeden yüz binlerce öğrenci ELS okullarında İngilizce öğrendiler. Amerika'da bir yüksekokul ya da üniversite okumayı planlıyorsanız, kariyerinizde ilerlemek için İngilizceye gereksiniminiz varsa ya da sadece İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız ELS amacınıza ulaşmanızı sağlar.

 
ELS DİL OKULLARI HONOLULU, HAWAII AMERİKA
(Hawaii Pacific University, Honolulu Hawaii)

Hawai’i Pacific University (HPU)’nin şehir kampüsünde yer alan ELS/Honolulu, öğrencilerinin faydalanabileceği mükemmel olanaklara sahiptir; bunların arasında kütüphaneler, bilgisayar laboratuvarları, öğrenci merkezleri, Dil Ortağı Programı, çalışma atölyeleri, spor tesisleri, kampüs etkinlikleri ve çok daha fazlası bulunmaktadır. Hawaii, doğa yürüyüşü, güneşlenme gibi açık hava aktivitelerine elverişli, gece hayatının ve kültürel etkinliklerin tadını çıkarabileceğiniz tropik bir cennettir.

  • Hawaii Pacific University,US News & Reports Report 2011’e göre Bölgesel Üniversiteler sıralamasındadır.
  • TOEFL İBT  ve IELTS Test Merkezi
  • ELS 112 ve üzeri olanlardan TOEFL skoru istemiyor.
  • Üniversitedeki bölümlerden bazıları: Bilgisayar Bilişim Sistemleri, Ticaret, Hemşirelik, Deniz Biyolojisi, MBA, Okyanus Bilimi, Seyahat Sektörü Yönetimi, TESOL


 

ELS DİL OKULLARI HONOLULU, HAWAII DÜZENLENEN PROGRAMLAR
 
► ELS Dil Okulları Yoğun İngilizce Programı

Genel İngilizce Programı, konuşma, yazma, okuma ve dinleme derslerini özel Beceri Geliştirme Kursları (BGK’lar) ile birleştirerek her bir öğrenciye benzersiz bir İngilizce öğrenim programı verir. Dört sabah dersi, İngilizce kullanarak etkili bir şekilde iletişim kurmak için gereken dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerilerine odaklanır. Öğleden sonraları yapılan iki Beceri Geliştirme Dersi, öğrendiğiniz İngilizceyi bireysel ilgi alanınıza uyan konulara değinen iletişimsel ve doğal bir kapsam dahilinde uygulamanıza olanak tanır. Örnek konular arasında Deyimler, Sinema, Güncel Olaylar ve Kültür sayılabilir. 
 

► ELS Dil Okulları Yarı Yoğun İngilizce Programı

Bu kurs, İngilizce dil yeterliliği kazanırken çevrelerini keşfetmek isteyen öğrenciler için idealdir. Sabahları derse giren öğrencilerin öğleden sonraları, görülmeye değer yerel güzellikleri ziyaret etmek gibi kendi etkinlikleri için serbesttir. Bu program konuşma, dinleme, telaffuz, sözcük hazinesi, okuma ve yazma dahil olmak üzere önemli dil becerilerini birleştirir.  
 

► ELS Dil Okulları Akademik Amaçlı İngilizce Programı

güven duygusuyla başlayın. Önemli İngilizce dil becerileri öğrenerek ve pratik, gerçek yasam konuşmalarına girerek İngilizce dil yeterliliği elde edin. Üniversite veya yüksek okulda basari kazanmak için gerek duyacağınız dogru ve etkili becerileri geliştirin. Bu kursu Düzey 112'de tamamlayan öğrencilere, 650'den fazla üniversite ve yüksek okulun İngilizce dil şartını yerine getirdiklerini gösteren bir sertifika verilir.

 

ELS Dil Okulları Honolulu, Hawaii Yoğun/Yarı Yoğun, Akademik Amaçlı İngilizce Kursu Başlangıç Tarihleri

Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık
6 3 3-31 28 26 23 21 18 15 13 10 8

 

 ELS HONOLULU, HAWAII AMERİKA ÜNİVERSİTE YERLEŞTİRME SERVİSİ

Üniversite ve Meslek Okullarına Kolay Giriş : ABD'de 550'den fazla üniversite, yüksek okul ve meslek okulu, TOEFL® yerine ELS Yoğun İngilizce Programının ileri bir düzeyinin bitirilmesini kabul etmektedir. 

 

ELS DİL OKULLARI HONOLULU, HAWAII AMERİKA KONAKLAMA SEÇENEKLERİ
► Öğrenci yurdunda konaklama

ELS Dil Okulları Honolulu, Hawaii, Amerika İngilizce Dil Okulu öğrencileri kampüste öğrenci yurtlarında konaklayabilirler. 


► Aile yanında konaklama

ELS Dil Okulları Honolulu, Hawaii, Amerika İngilizce Dil Okulu, öğrencilerine anadili İngilizce olan ailelerin yanında konaklama imkanı sunmaktadır. 

 

Okul Foto Galeri

Honolulu Hakkında

Okul Video Galeri

Amerika Hakkında

Okul Nerede ?