FLS Las Vegas Amerika İngilizce Dil Okulu - Amerika - Las Vegas

Okul Hakkında

FLS INTERNATIONAL İNGİLİZCE DİL OKULLARI

İngilizceyi ana dilinizi öğrenir gibi öğrenebilirsiniz. En modern akademik içeriğe göre hazırlanmış olan ve konuşma, dinleme ve okuma alanlarına daha çok odaklanan yoğun İngilizce programı ile İngilizceyi kullanım yeteneklerinizi kısa zamanda etkili bir biçimde geliştirebilirsiniz

 

9 Ayrı Seviyede, İhtiyaçlarınıza Göre Dizayn Edilmiş İngilizce Eğitimi 
FLS International’ın 9 ayrı düzeyde sunduğu İngilizce programları yeni başlayanların da,  üniversite veya yüksek lisans programına geçiş için hazırlanan öğrencilerin de ihtiyacını karşılayabilecek niteliktedir. Her öğrencinin genel olarak aldığı Temel İngilizce programının üzerine alınabilecek seçmeli dersler (Yoğun İngilizce Programı’na dahildir) sayesinde öğrenciler kendi odaklanmak istedikleri alanlara yönelebilirler. Buna ek olarak FLS öğrencileri, English Everwhere ve Language Extension Day gibi tamamen özelleşmiş öğrenim araçlarından ve yöntemlerinden de yararlanabilmektedirler.

 

Üniversite kampüslerinde eğitim 
FLS International merkezleri, Amerika’nın en popüler şehirlerinde ve çoğunlukla üniversite kampuslarında konumlanmışlardır. Modern olanaklarla donatılmış olan merkezlerin her birinden ilgili bölgenin kültür ve gezi alanlarına kolaylıkla ulaşılabilinmektedir. İster Kaliforniya’nın güneşli ve sıcak ortamında, ister dünyanın en iyi üniversitelerine ev sahipliği yapan ve bir kültür başkenti olan Boston’da olsun, FLS  sizi doğru eğitim ile buluşturabilecek bir merkezi mutlaka bulunmaktadır

 
Niçin FLS International Amerika İngilizce Dil Okulları
 • Yüksek standartlarda İngilizce Eğitimi alma imkanı
 • İngilizce’yi ana diliniz gibi öğrenme kolaylığı
 • 6 yıllık İngilizce Eğitim tecrübesi
 • Kolej ve üniversitelere ücretsiz yerleştirme servisi
 • Profesyonel eğitim kadrosu
 • Şehir merkezindeki okullar
 • Aktivite programları
 • Teknoloji donanımlı sınıflar
 • İnternet erişimi
 • Seviye belirleme sınavı

 

FLS INTERNATIONAL LAS VEGAS AMERİKA İNGİLİZCE DİL OKULU

Las Vegas Strip’e birkaç mil uzaklıkta bulunan ve yakın zamanda yenilenen Las Vegas merkezimizde, bilgisayar odası, mutfak, serbest oturma alanı vb. öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılayacak türlü gereksinimler düşünülmüş ve hazır duruma getirilmiştir.Eğitim Las Vegas Institute kampüsünde verilmektedir.

 

Üniversite Yerleştirme Programı

Las Vegas merkezimizden mezun olan ve kariyer planlarına Amerika’da devam etmek isteyen pek çok öğrencimiz bölgedeki kolej ve üniversitelere transfer olabilirler. Bunlardan en popüleri College of Southern Nevada olmakla birlikte, University of Nevada ve Dixie State College da öğrencilerimiz tarafından tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır.

 

Las Vegas’da Doğal Hayat

Las Vegas konaklama, eğlence, alışveriş ve yemek anlamında misafirlerine sayısız olanaklar sunan bir şehirdir. Dünyaca ünlü otel zincirlerinin ve eğlence merkezlerinin yanı sıra, öğrenciler Grand Canyon ve red Rock Canyon gibi doğal mucizleri keşfedebilecek veya Hoover Dam ve Lake Mead gibi heyecan verici yerleri ziyaret edebileceklerdir. Dağa tırmanma, kamping, kayak, ata binme ve su sporları çevrede lokal olarak sıklıkla yapılan diğer aktiviteler arasında yer alır.

 

FLS INTERNATIONAL LAS VEGAS İNGİLİZCE DİL OKULU PROGRAMLARI

 

► FLS Boston Genel / Yoğun İngilizce
Haftalık Ders Sayısı  20, 30
Seviye  Başlangıç - İleri
Program süresi  1 – 52 Hafta
En düşük katılım yaşı  15
Sınıf Mevcudu  En fazla 15 kişi
Başlangıç tarihi Her hafta


 

 • Başlangıç düzeyinden ileri seviyeye kadar toplam 9 ayrı düzey.
 • Öğretmenlerin öğrencilerle  birebir ilgilenebilmesini sağlayan 15 kişiden daha az sayıda öğrencili sınıflar.
 • 4 temel unsuru -Okuma, yazma, dinleme, konuşma -eksiksiz ve etkili biçimde işleyen Temel Sınıf.
 • Öğrencilere telaffuz kliniği, konuşma kulübü, bilgisayarlı ders, etüd sınıfı vb seçenekler sunan akademik grup çalışma dersi.
 • Öğrencilerin konakladıkları aileleri, öğrencileri gezilere götüren rehberleri ve FLS merkez çalışanlarını eğitimin aktif birer parçası yapan; Hot Sheets olarak adlandırılan bilgi görselleri ile her düzey sınıfın her haftası için farklı olarak uygulanan sadece FLS International'a özgü English Everywhere Programı.
 • Language Extension Day (LED) kavramı içerisinde her dönem başında bir gün, öğrencilerin farklı ortam ve koşullarda da dillerini geliştirebilmelerine imkan sunulması.
 • Öğrencilerin anlama becerilerini arttırıcı ve Amerikan kültürü hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlayıcı, ders kitabına ek olarak sunulan okuma kitapları (Üst-Başlangıç ve daha ileri düzeylerde uygulanır).
 • Her hafta bir deneme sınavı ve her 4 haftada bir kapsamlı  öğrenci gelişim raporu.
 • Citrus College, Marymount College, Lock Haven Universitesi ve Tennessee Tech Üniversitesi’nde okulun kendi bünyesinde sunulan kütüphane, bilgisayar odası, spor tesisleri vb. erişim imkanı.
 • Ücretsiz ya da cazip fiyatlı gezi ve etkinliklere katılım imkanı.
 • Başarıyla tamamlanan her düzey sonrası Mezuniyet Sertifikası.
 • İlgili FLS düzeyinin tamamlanması sonrasında, mevcut denklik anlaşmalarıyla TOEFL sınavına girmeden üniversite ve kolejlere geçiş sağlanması.
 • 8 hf ve daha uzun süreli FLS programlarını tamamlayan öğrencilere ÜCRETSİZ Üniversite Yerleştirme Servisi
 • Kişiye özel akademik danışmanlık


 

► FLS Las Vegas TOEFL Hazırlık Programı

Uluslararası öğrenciler, eğitim almayı hedefledikleri kolej veya üniversiteye yapacakları başvuru öncesi pek çok hazırlık sürecinden geçmek durumunda olup, lisan yeterliliği göstermek ve lisan sınavlarından yüksek not alabilmek bu hazırlığın en önemli kısmını oluşturmaktadır. FLS TOEFL Hazırlık Programı, öğrencilerini Amerikan eğitim kurumları arasında en yaygın olarak kabul gören TOEFL sınavına, olabilecek en iyi şekilde hazırlamak için özel olarak tasarlanmıştır.
Yoğun sınav hazırlık programının tamamı sınıfta eğitmen eşliğinde olmak üzere FLS öğrencilerine haftada 36 ders sunar. Bunlardan 18'i okuma, yazma, dinleme ve konuşma entegrasyonlu temel ders, 12'si TOEFL spesifik hazırlık dersi ve 6'sı lisan pratiği geliştirmeye yönelik Akademik Grup çalışma dersi olarak işlenmektedir.

Öğrenciler program bünyesinde uzman eğitmenler eşliğinde aldıkları TOEFL'a yönelik okuma, yazma, dinleme ve konuşma eğitiminin yanı sıra, düzenli olarak yapılan deneme sınavları ile de hem güçlü ve zayıf yönlerini ortaya çıkararak ilgili doğrultuda spesifik çalışma yapma olanağına hem de sınav sistemine ve soru tiplerine alışkanlık kazanma şansına sahip olurlar.

Öğrencilerin TOEFL Hazırlık Programı'na geçiş yapabilmeleri için FLS Seviye 5 ve üzeri olmaları gerekmektedir


 

Bu Sayfada En Çok Arananlar

FLS International , FLS Las Vegas, FLS Amerika , FLS Amerika ingilizce eğitimi, FLS yurtdışı dil okulları, Las Vegas ingilizce, Las Vegas dil okulu, Las Vegas dil okulları, Amerika’da eğitim, Amerika egitim, Amerikaegitim,  Amerikada ingilizce dil kursları, yurtdışı ingilizce, Amerika ingilizce, Amerikaingilizce, yurtdışı ingilizce dil okulları, , Amerika dil okulu, yurtdışı eğitim, yurtdışında ingilizce, Amerikada eğitim, Amerika eğitim, Amerika TOEFL, Amerika dil okulları başvuru işlemleri

Okul Foto Galeri

Las Vegas Hakkında

Okul Video Galeri

Amerika Hakkında

Okul Nerede ?