ELS Berkeley San Francisco California Amerika İngilizce Dil Okulu - Amerika - San Francisco

Okul Hakkında

 
ELS DİL OKULLARI AMERİKA İNGİLİZCE DİL OKULLARI

ELS Amerika İngilizce Dil Okulları ABD'de 45'den fazla okuluyla dünyadaki en büyük kampüs bazlı İngilizce dil eğitim ağıdır. 45 yıldır 140 ülkeden yüz binlerce öğrenci ELS okullarında İngilizce öğrendiler. Amerika'da bir yüksekokul ya da üniversite okumayı planlıyorsanız, kariyerinizde ilerlemek için İngilizceye gereksiniminiz varsa ya da sadece İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız ELS amacınıza ulaşmanızı sağlar.

 

ELS DİL OKULLARI BERKELEY SAN FRANCISCO CALİFORNİA AMERİKA ( University of Berkeley California Kampüsü )

 

ELS/Berkeley, hem ELS hem de University of California (UC) öğrencilerini ağırlayan yurt ve sınıf binası Hillside Hall’da yer alır. Dünyanın en iyi akademisyenlerinin büyük çoğunluğu Berkeley’de eğitim görmüştür. Öğrenciler de çok sayıda kütüphane, kafe ve kitapevinden yararlanmanın keyfini yaşarlar. ELS, sıcak iklimi, rahat toplu taşıma sistemleri ve San Francisco, San Jose ve Marin County’e kolay ulaşımıyla San Francisco Körfez Bölgesi yanında ideal bir yerleşimidir. Berkeley şehrinin nüfusu az olmasına rağmen ünü büyüktür. ELS öğrencileri Berkeley’de sayısız festivallerle, birçok sanatsal ve kültürel aktiviteye katılabilir. Ayrıca Berkeley,Muir Woods ve Napa Wine Country yakınlarında bulunmaktadır.

 

 

ELS DİL OKULLARI BERKELEY SAN FRANCISCO CALİFORNİA AMERİKA DÜZENLENEN PROGRAMLAR

 

 

► ELS Berkeley Yoğun İngilizce Programı

Genel İngilizce Programı, konuşma, yazma, okuma ve dinleme derslerini özel Beceri Geliştirme Kursları (BGK’lar) ile birleştirerek her bir öğrenciye benzersiz bir İngilizce öğrenim programı verir. Dört sabah dersi, İngilizce kullanarak etkili bir şekilde iletişim kurmak için gereken dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerilerine odaklanır. Öğleden sonraları yapılan iki Beceri Geliştirme Dersi, öğrendiğiniz İngilizceyi bireysel ilgi alanınıza uyan konulara değinen iletişimsel ve doğal bir kapsam dahilinde uygulamanıza olanak tanır. Örnek konular arasında Deyimler, Sinema, Güncel Olaylar ve Kültür sayılabilir. 
 

► ELS Berkeley Yarı Yoğın İngilizce

Bu kurs, İngilizce dil yeterliliği kazanırken çevrelerini keşfetmek isteyen öğrenciler için idealdir. Sabahları derse giren öğrencilerin öğleden sonraları, görülmeye değer yerel güzellikleri ziyaret etmek gibi kendi etkinlikleri için serbesttir. Bu program konuşma, dinleme, telaffuz, sözcük hazinesi, okuma ve yazma dahil olmak üzere önemli dil becerilerini birleştirir.  
 

► ELS Berkeley Akademik Amaçlı İngilizce

güven duygusuyla başlayın. Önemli İngilizce dil becerileri öğrenerek ve pratik, gerçek yasam konuşmalarına girerek İngilizce dil yeterliliği elde edin. Üniversite veya yüksek okulda basari kazanmak için gerek duyacağınız dogru ve etkili becerileri geliştirin. Bu kursu Düzey 112'de tamamlayan öğrencilere, 650'den fazla üniversite ve yüksek okulun İngilizce dil şartını yerine getirdiklerini gösteren bir sertifika verilir.

 

► ELS Berkeley Kurs Başlangıç Tarihleri

Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık
13 10 10 7 5 2 30 25 22 20 17 15

 

ELS  BERKELEY SAN FRANCISCO AMERİKA ÜNİVERSİTE YERLEŞTİRME HİZMETİ

Üniversite ve Meslek Okullarına Kolay Giriş : ABD'de 550'den fazla üniversite, yüksek okul ve meslek okulu, TOEFL® yerine ELS Yoğun İngilizce Programının ileri bir düzeyinin bitirilmesini kabul etmektedir. 

 

ELS  BERKELEY SAN FRANCISCO AMERİKA KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

 
 Öğrenci Yurtları
ELS Dil Okulları Berkeley, California, Amerika İngilizce Dil Okulu öğrencileri kampüste öğrenci yurtlarında konaklayabilirler. 
 
► Aile Yanı Konaklama
ELS Dil Okulları Berkeley, California, Amerika İngilizce Dil Okulu, öğrencilerine anadili İngilizce olan ailelerin yanında konaklama imkanı sunmaktadır. 
 

Bu Sayfada En Çok Arananlar

ELS, ELS Berkeley California, ELS Amerika, ELS Amerika İngilizce eğitimi, ELS yurtdışı dil okulları, Berkeley California ingilizce, Berkeley California dil okulu, Berkeley Californiadil okulları, Amerika’da eğitim, Amerika egitim, Amerika egitim,  Amerikada ingilizce dil kursları, yurtdışı ingilizce, Amerika ingilizce, Amerika ingilizce, yurtdışı ingilizce dil okulları, , Amerika dil okulu, yurtdışı eğitim, yurtdışında ingilizce, Amerikada eğitim, Amerika eğitim, Amerika TOEFL, Amerika dil okulları başvuru işlemleri, Amerika Dil Okulu Genel Bilgiler

Okul Foto Galeri

San Francisco Hakkında

Okul Video Galeri

Amerika Hakkında

Okul Nerede ?